Hakkımızda

Mindfulness Atölye Hakkında

Mindfulness Atölye vizyonumuz, mindfulness’ı olabildiğince çok insanla paylaşmak için yenilikçi bir platform oluşturmaktır.

Katılımcılarımıza meditasyonun ne olduğunu öğretmek ve yardımcı olmaktır. Farkındalık pratiklerini gerçek ve anlamlı tutmak. Katılımcılar için öğrenmeyi daha erişilebilir ve ilişkilendirilebilir hale getirmeye yardımcı olmayı umuyoruz.

Mindfulness Atölye ‘de, mindfulness meditasyon kursları, etkinlikleri ve programını koordine eden ve sunan farkındalık öğretmeninden oluşur. Katılımcılarla meditasyon yapmayı ve temel farkındalık becerilerini öğretiyoruz. Sürekli olarak 8 haftalık farkındalık temelli stres azaltma (MBSR) kursları yürütmekten heyecan duyuyoruz. Ayrıca, tüm uygulama seviyelerini desteklemeye yardımcı olmak için daha gelişmiş kurslar sunuyoruz. Devam eden meditasyon dersleri, atölye çalışmaları ve bilinçli yaşam konularında seminerler sunuyoruz. 

Yüz yüze ve online(canlı)ders eğitimleri veriyoruz. Bireysel ve katılıma açık gruplarla ve kurumlarla çalışmaktayız.

Mindfulness Temelli Stres Azaltma Program Eğitmeni;

Mine YASSA

EAMBA Akredite onaylı, Mindfulness İnstitute tarafından Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı ( MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction ) Eğitici Eğitimini tamamlayarak Akredite Mindfulness ve MBSR Eğitmeni ünvanı almıştır.

İspanya’da bulunan İngiltere Onaylı Mindful Academy’de 120 saatlik İnziva Sürecini gerçekleştirdi.

Mindfulness Atölye’de neler yapılır?

MBSR (Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı)

MBCL(Mindfulness Temelli Şefkatli Yaklaşım)

Online-Yüzyüze Beden Tarama Meditasyonu

Mindfulness Atölyenin düzenlediği etkinliklere kayıt olmak için lütfen bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.