Kurumsal Şirketler için Farkındalık
Eğitim

Kurumsal Şirketler için Farkındalık Eğitimi

Farkındalık işyerinde,tüm gücümüzle çalışmaya , daha fazlasını yapmaya ve daha iyisini yapmaya bir çabamız vardır.Ancak ruh halinize neredeyse hiç dikkat edilmemektedir.

 Ruh haliniz yaptığınız her şeyin kalitesini belirler. Doğru yerde değilseniz verdiğiniz her kararı, yaptığınız her etkileşimi etkiler.. İyi bir yerdeyseniz daha üretken, daha yaratıcı, iletişim kurarsınız.Meslektaşlarınız ve müşterilerinizle daha iyi çalışma ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. 

Neden farkındalığı şirketinize dahil etmelisiniz?

Farkındalık Stresi Azaltır

Tüm stres kötü değildir. Bazen stres olmadan yapamayız,stres harekete geçer işleri yapar. Ancak belirli bir noktanın çok hızlı bir şekilde ötesinde sağlık, refah ve üretkenlik için çok zararlı hale gelmektedir. Stres çalışanlarınızı yorabilir.Ayrıca çalışanlarınızı çökertebilmektedir.

Stresli insanlar odaklanmayı, kötü kararlar vermeyi, harekete geçmeyi ve sonunda tükenip hastalanmaya daha meyillidir. Bazı basit farkındalık uygulamalarının bunların çoğundan kaçınmanıza yardımcı olabiLmektedir. Böylece çalışanlarınızdan daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.Böylece şirketinizi daha iyi yönetebilirsiniz. https://i-rep.emu.edu.tr:8080/jspui/handle/11129/5053,

Farkındalık Daha Fazla Esneklik Sunar

Mindfulness hayatın zorluklarını ortadan kaldıramaz.Bu kendimizden kaçmak ile ilgili değildir. Farkındalık bize duygularımızı onlara tepki vermeden bilinçli olarak nasıl yöneteceğimizi öğretir.

Sonuç olarak tepkimizi seçebiliriz zorlukla en etkili şekilde başa çıkabiliriz.

Buna içten dışa yönetim diyorum, herhangi bir durumda kendimizi yöneterek durumu yönetmek için en iyi yerdeyiz.

Farkınalık Daha Mutlu Çalışma Ortamı Yaratır

İnsanlar binanıza girdiklerinde veya sizinle telefonda konuştuklarında ne hissediyorlar? İş arkadaşlarınız işe geldiklerinde ne hissediyorlar? Müşterileriniz ne hissediyor? Kuruluşunuzun duygusu nedir? Dikkatle, işe daha fazla keyif, tazelik, coşku ve yepyeni bir enerji getirebilirsiniz.

Personeli elde tutmayı artıracak, daha iyi bir ekip çalışmasına, daha iyi iletişime, daha fazla yaratıcılığa ve daha iyi müşteri ilişkilerine Mindfulness Atölye Mindfulness Eğitimi alarak sahip olabilirsiniz.www.mindfulnessatolye.com

Mindfulness Atölyenin verdiği kurumsallara özel Mindfulness Eğitimi için bizim ile iletişime geçin.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.