Tuzla'da Mindfulness
Blog

Tuzla’da Ücretsiz Mindfulness Semineri

Tuzla’da Mindfulness Temelli Kurs katılımcılarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Hayatın bize getirdiği zorluklar, şehir hayatının verdiği stres bizi her zamankinden daha çok yoruyor. Bu zorluklar ile mindfulness ile nasıl başa çıkabileceğimiz aynı zamanda hayatımıza nasıl adapte edebileceğimiz hakkında konuşuyor olacağız. Bu ücretsiz seminerimizi Mindfulness Atölye’de düzenliyor olacağız.

Mindfulness Nedir?

Mindfulness; Şimdiki zaman içerisinde gerçekleşen beden duyumlarına dikkat ederek an ‘da kalabilmektir. Bedensel hislerin, düşüncelerin, duyguların-oldukları haliyle ve değiştirmeye çalışmadan farkına varmaktır.

Farkındalık yapan kişi daha net bir zihinle daha doğru ve hızlı karar alabilir. Etkileri hayat değiştirici boyutta olabilmektedir.

Massachusetts Üniversitesi Tıp Merkezi Stres Azaltma Kliniğinin kurucusu ve  yöneticisi olan Profesör Jon Kabat-Zinn’dir. Farkındalık meditasyonu uygulamasının ana akım ve tıbba taşınmasına yardımcı oldu. Farkındalık uygulamasının hem fiziksel hem de psikolojik belirtilerde iyileşme sağlayabileceğini gösterdi. 

Tuzla’da açılışa özel düzenlenecek olan Mindfulness Seminerinin içeriği nelerdir?

9 Mayıs tarihinde yapılacak olan Mindfulness Seminerine katılacak kişilerle Mindfulness’ın ne olduğu ve bize katkılarını hakkında detaylı bir şekilde konuşulacaktır. Katılan kişiler ile sohbet eşliğinde pratikler yapılıyor olucak. Aynı zamanda ikramlıklar ile birlikte pratiklerimizi gerçekleştireceğiz.

Mindfulness Seminerini düzenleyecek olan eğitimci Mine Yassa katılımcılara özel sertifika vericektir.

Katılım için lütfen randevu talep ediniz. Kontenjanlar ile sınırlıdır.

Tuzla Mindfulness Atölye adres;

İstasyon Cd. Sesa Yetkinler Sitesi 93/14 D:B Blok, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon;0536-910-67-64

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir